Fenomén jménem Zero Waste


Zapsáno 06.10.2017 08:09:34

Pozvánka na seminářVrtá vám hlavou, jak to udělat, abyste snížili svoji produkci odpadu na minimum? Nebo jste už o hnutí Zero Waste slyšeli, ale zatím jste se neodhodlali se zapojit? Rosa na toto téma pořádá ve čtvrtek 19. října od 14 do 18.30 hodin seminář. Ať už jste podnikatel, matka na mateřské nebo starosta, na semináři uslyšíte spoustu užitečných rad, jak rychle zmenšit množství odpadů, které se kupí nejen na našich skládkách. Těšit se můžete na zakladatele pražské organizace Bezobalu Petra Hanzela, odborníka na problematiku odpadů Milana Havla z organizace Arnika nebo Petru Chuchravou a Martina Dokoupila z firmy Tierra Verde, která sofistikovaným způsobem recykluje obaly, v nichž dováží suroviny na výrobu vlastní ekodrogerie.

 

Seminář se koná ve čtvrtek 19. října od 14 do 18.30 hodin v přednáškové místnosti Jihočeského kraje v Českých Budějovicích. Účast na semináři je zdarma. Seminář se koná díky podpoře města České Budějovice a JIhočeského kraje. Více informace na stránkách Rosy.

 

Vrtá vám hlavou, jak to udělat, abyste snížili svoji produkci odpadu na minimum? Nebo jste už o hnutí Zero Waste slyšeli, ale zatím jste se neodhodlali se zapojit? Rosa na toto téma pořádá ve čtvrtek 19. října od 14 do 18.30 hodin seminář. Ať už jste podnikatel, matka na mateřské nebo starosta, na semináři uslyšíte spoustu užitečných rad, jak rychle zmenšit množství odpadů, které se kupí nejen na našich skládkách. Těšit se můžete na zakladatele pražské organizace Bezobalu Petra Hanzela, odborníka na problematiku odpadů Milana Havla z organizace Arnika nebo Petru Chuchravou a Martina Dokoupila z firmy Tierra Verde, která sofistikovaným způsobem recykluje obaly, v nichž dováží suroviny na výrobu vlastní ekodrogerie. Seminář se koná ve čtvrtek 19. října od 14 do 18.30 hodin v přednáškové místnosti Jihočeského kraje v Českých Budějovicích. Účast na semináři je zdarma. Seminář se koná díky podpoře města České Budějovice a JIhočeského kraje. Více informace na stránkách Rosy.Přiložené soubory

Seminar-Zero-Waste_A5.pdf (905.4 KB)

Klíčová slova: , , , ,
Komentáře jsou zakázány