Kalendář akcí


Měsíc:   Pořadatel:  
Okres:   Místo:
 Jen akce Krasce

 Den fantazie v Zeměráji 26. 8. 2017

Akci pořádá: Ekocentrum Budař ve spolupráci s Krascem a Jihočeským krajem | Kdy: sobota 26. srpna 2017 od 9:00 do 19:00 hodin
Kde: Kovářov

Den ve znamení ničím netlumené fantazie. Pro děti i jejich rodiče je připravena řada inspirativních úkolů, mohou tvořit vlastní umělecká díla z různých přírodních materiálů (sena, větví, kůry, listí, šišek a dalších přírodnin), v historické vesnici si vyzkoušet stará řemesla, vyzkoušet si práci s hlínou, vyrobit si hračku nebo utkat ozdobný vlněný náramek. Kromě toho si účastníci mohou užít i vnímání rozmanitosti přírody prostřednictvím bosých nohou. Akce je finančně podpořena Jihočeským krajem v rámci sítě Krasec.


Stránky akce: http://www.zemeraj.cz/kalendar-akci/

 Zelená středa "České Budějovice - město cyklistům zaslíbené?"

Akci pořádá: Calla | Kdy: 20. září 2017 od 18:00 hodin
Kde: klub Horká vana, Česká ul. 9, České Budějovice

Calla vás srdečně zve na besedu z cyklu Zelené středy „České Budějovice – město cyklistům zaslíbené?“ s Lukášem Bajtem ze spolku CykloBudějovice. Zvyšuje se podíl cyklodopravy a jaké tu mají cyklisté podmínky? Jak se daří realizovat městský cyklogenerel a jaké jsou plány radnice na další roky? Co pro zlepšení můžeme udělat sami? Ve středu 20. září 2017 od 18:00 hodin nově v klubu Horká vana, Česká ul. 9, České Budějovice.